خدمات یا سرویس‌ها

 

1-کلاس ها

انجمن تخصصی بارثاوا در راستای بهبود کیفیت آموزشی و جبران ضعف ها، دانش آموزان را از مقطع پنجم دبستان تا سال پیش دانشگاهی و برگزاری کلاس های کنکور همراهی می کند.

توضیحات:با توجه به تغییر سیستم آموزشی کشور در مقاطع دبستان و متوسطه­ 1 انجمن بارثاوا با تشکیل یک تیم تخصصی و بسیار مجرب در درس ریاضیات، کلاسی با عنوان ریاضیات بنیادین تشکیل داده است؛ در این کلاس شاهنامه­ ی ریاضیات تدریس می­ شود تا دانش ­آموز علاوه بر رفع نواقص علمی خود با علاقه­ مند شدن به ریاضیات، خود را در آستانه­-ی موفقیت در آزمون­ های نمونه ­دولتی، تیزهوشان و المپیاد قرار دهد.                 

 همچنین بارثاوا در مقطع متوسطه­2 به خصوص در پایه­ دهم و یازدهم  که اولین دوره­ های آموزشی آن­ها در کشور برگزار می ­شود، تیمی حرفه ای از مشاوران و مؤلفین کتب درسی گردهم آورده است و با اقدام به برگزاری کلاس در دروس عمومی و اختصاصی، دانش آموزان را با پایه ­ی قوی برای امتحانات نهایی و کنکور آماده می ­کند.                                                                 

  به علاوه در مقطع دوازدهم و کنکور،کلاس­ های طرح جامع بارثاوا، تمام دروس عمومی و اختصاصی دانش ­آموزان را اعم از دروس پایه و دروس اختصاصی پوشش می­ دهد و با استفاده از اساتید باسابقه، مؤلف و با رزومه ­ای روشن که در بهترین دبیرستان ­های کشور مشغول به تدریس هستند، کلاس­های خود را برگزار می ­کند.

 

  1-1-خدمات پس از فروش کلاس ­ها

با ثبت نام دانش ­آموز خدمات زیر به صورت رایگان برای او انجام می ­شود:
 

الف: مشاوره با مشاورین کارآموز، جوان و برترین های کنکور

ب: برنامه ریزی با اساتید برتر جهت ایجاد نظم، تخصیص بهینه ی زمان و رشد تحصیلی؛ به صورت انفرادی

پ: برگزاری آزمون های طبقه بندی شده با توجه به برنامه ی درسی

ت: گزارش ماهیانه به صورت نمودار رشد فرد و مشخص کردن نقاط قوت و ضعف دانش آموز و ارائه آن به مشاور برای ایجاد یک برنامه ی منسجم در رفع مشکلات و تقویت نقاط قوت

ث: خانه کنکور(طرح پانسیون)؛ بارثاوا برای ارتقای کیفیت مطالعه، اقدام به برگزاری مطالعه در محل تحصیل نموده است. با فراهم آوردن مکان و امکانات مناسب درس خواندن از جمله نظارت بر مطالعه، وجود مربیان حاذق برای رفع اشکال احتمالی و جلوگیری از درگیر شدن دانش آموز با مسائل و مشکلات داخل خانه، محیطی با آرامش را در اختیار دانش آموز قرار می دهد.

  

 

2- کتاب ها

انتشارات بارثاوا در فاز اول اقدام به تولید کتاب ­های کمک آموزشی برای دانشجویان پیام نور و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کرده است.

توضیحات: با توجه با شناخت کافی از ساختار دانشگاه و دانشجویان پیام نور سلسله کتاب­ های انتشارات ما بر سه اصل موضوعی زیر تألیف شده است:

الف: تکیه بر کتاب ­های درسی ارائه شده از طرف سازمان مرکزی برای دروس از هر رشته؛ بنابراین بخش اول تمامی کتب، خلاصه روان، قابل فهم و شیوا همراه با حل مثال­ ها و تمرینات مهم کتاب درسی می ­باشد.

 ب: قالب یکسان سؤالات پایان ترم؛ با توجه به این­که در دانشگاه پیام نور سؤالات امتحانات در مرکز طراحی شده و برای کل کشور یکسان است رعایت این خط مشی الزامی است و بنابراین در بخش دوم با ارائه 10 دوره سؤالات پایان ترم و حل دقیق و تشریحی آن حتی به سؤالات تستی این چالش سنگین را برای دانشجویان حل کرده ­ایم.

پ: ارائه­ ی نمونه سؤالات کنکور کارشناسی ارشد؛ در بخش سوم سؤالات کنکور کارشناسی ارشد را برایتان گردآوری کرده ­ایم که هم می­ تواند باعث تسلط دانشجویان در پاسخگویی به سؤالات تستی امتحانات پایان ترم شود و هم می ­تواند برای آمادگی شما در کنکور ارشد کافی باشد و سؤالات به گونه ­ای انتخاب شده­ اند که تمام سرفصل کتاب شما را در بر می­گیرد.

 

1-2-خدمات پس از فروش کتاب

پس از خرید کتاب از انتشارات بارثاوا به عنوان خدمتی رایگان پس از خرید، حل آزمون آخرین نیمسال تحصیلی درس مربوطه به صورت تشریحی از طریق تلگرام در اختیارتان قرار می­ گیرد. امتیاز دیگر خرید کتاب­ های ریاضی بارثاوا این است که به صورت آنلاین از طریق تلگرام اشکالات درسی شما را رفع می­کنیم.

 

3- ویدئوها

بارثاوا با ضبط و ارائه­ ی ویدئوهای با کیفیت در حوزه­ های مختلف آموزشی امکان استفاده­ ی همگان را در تمام نقاط کشور عزیزمان فراهم کرده است.

توضیحات: ویدئوهای با کیفیت از کلاس ­های درسی تهیه کرده ­ایم که کلاس درس را به هرجا که شما هستید و در هر زمانی که قادر به یادگیری می­ باشید بیاوریم، این بسیار مفید است زیرا می ­تواند از زمان­های غیر مفید ما، زمان­ های بسیار مفید و کارا بسازد و در هر لحظه ­ای موقعیت یادگیری ایجاد کند، ویدئو را باز کنید و به سر کلاس بروید و مطالب را بیاموزید.

 

3-1-خدمات پس از فروش ویدئوها

پس از خرید بسته ­ی ویدئو یک درس از انتشارات بارثاوا به عنوان خدمتی رایگان پس از خرید، حل آزمون آخرین نیمسال تحصیلی درس مربوطه به صورت تشریحی از طریق تلگرام در اختیارتان قرار می ­گیرد. امتیاز دیگر خرید بسته ­ی ویدئو ریاضی بارثاوا این است که به صورت آنلاین از طریق تلگرام اشکالات درسی شما را رفع می ­کنیم.

 

4-کلاس ­های فوق برنامه

به منظور رشد فرهنگی و شخصیتی، افزایش دانش زندگی و جبران کاستی­ های از این دست در جامعه، بارثاوا کلاس ­های شعرخوانی (خواندن شعر، نقد و بررسی آن) داستان نویسی و موفقیت برای دانش ­آموزان و خانواده ­ی آن­ ها برگزار می­ کند. این کلاس ­ها که با نویسندگان جوان موفق و موفقین اجتماعی برگزار می­ شود در راستای اهداف و چشم انداز بارثاوا خواهد بود که می­خواهد انسان­ هایی متخصص را به ایران زمین بسپارد، متخصصینی با درک و شعور که بتوانند باعث بالندگی شوند و در آینده افتخار میهن عزیزمان باشند.